Naujos prekės

Naujos prekės

GlosStyle atsiradimo istorija

Data: Komentarai: 0 Paspaudimai: 22842

Pasakoja GlosStyle įkūrėja Daiva

Kaip atsirado GlosStyle prekinis ženklas - pasakoja GlosStyle įkūrėja

Dievinu Italiją…kaskart ten nuvykus negaliu atsigrožėti jos gamta, atsivalgyti jos maisto ir atsižiūrėti jos gatvėmis vaikščiojančiais žmonėmis :) jų laisvumas, stilius, elegancija, manieros mane žavi ir įkvepia. Nepameluosiu sakydama, kad įkvėpė ir įkurti GlosStyle :)

Kiek save atsimenu, visada domėjausi mada ir svajojau dirbti šioje srityje. Prieš ketverius metus nuvykus į Italiją visai atsitiktinai susipažinau su vienos drabužius kuriančios italų kompanijos kūrybos direktore. Tuomet viskas ir prasidėjo :) ši pažintis pastūmėjo mane pagaliau imtis savo verslo ir įgyvendinti ilgai augusią svajonę :)

Kaip jau minėjau, visada žavėjausi itališka mada ir norėjau sulaužyti stereotipus, kad jei drabužis kurtas Italijoje, jis būtinai turi būti brangus. Manau, kad mums pavyko rasti aukso viduriuką. Prekiniai ženklai tokie kaip POIS, THINK CHIC, MAGILLA sukurti Italijoje, tačiau jų kainą yra patraukli.

  • Nuo ko ir kaip kilo prekinio ženklo pavadinimas?

Norėjau, kad tai būtų skambus, įsimenantis, su mada ir stiliumi susijęs pavadinimas. Trokštu, kad kiekviena moteris, apsivilkusi GlosStyle drabužį „sublizgėtų“ (ang. „gloss“). Tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme :) noriu, kad drabužis padėtų joms atsiskleisti, jaustis savimi ir spinduliuoti savo žavesį.

  • Kokios yra GlosStyle klientės?

Nuostabios, pasitikinčios savimi ir stilingos :) Jaunimas labiau domisi Italijoje kurtais prekių ženklais, nes šių kolekcijų drabužiai jaunatviški, traukiantys akį. Vyresnės damos dažniau renkasi eleganciją bei klasikinį stilių. Būtent jos mus ir pastūmėjo plėsti asortimentą ir ieškoti alternatyvų itališkoms kolekcijoms, taigi dar pridėčiau, kad atkaklios :)

Kadangi mūsų klienčių ratas labai įvairus – tiek jaunos merginos, tiek vyresnio amžiaus moterys, atsirado poreikis tiek didesniems drabužių dydžiams (kaip žinia Italijoje didžiausi dydžiai paprastai būna mums įprasti L dydžiai), tiek konservatyvesnėms kolekcijoms. O mes mylime ir vertiname kiekvieną klientę, todėl atsižvelgėme į jų poreikius ir praplėtėme savo asortimentą. Dabar, tikiuosi, kiekviena mūsų klientė yra laiminga :) 

  • Kokio stiliaus ir kokių drabužių galima atrasti GlosStyle parduotuvėje?

Jaunatviško stiliaus trumpos suknelės, klasikinio stiliaus drabužiai, natūralios odos gaminiai, kašmyro megztiniai, paltukai “transformeriai” – visa tai sudaro GlosStyle asortimentą. Sau patinkantį drabužį ras tiek jauna mergina, tiek solidi moteris.

Be italų kompanijos, radome ir kitus puikius partnerius, kurių kolekcijos ne tik būna naujos ir įvairios, bet ir su labai didelėmis nuolaidomis. Tai tarsi išparduotuvė, nors prekės nebūna iš pasenusių kolekcijų. Nuolaidos patinka visiems, todėl džiaugiamės, kad klientės gali patinkantį drabužį įsigyti su nuolaida nuo tikrai realios pradinės kainos.

Komentarai

Palikite savo komentarą