Naujos prekės

Naujos prekės

Bendrosios nuostatos

 1. Šios taisyklės nustato MB „Stiliaus industrija“ (toliau – Pardavėjas) ir pirkėjo (toliau – Pirkėjas) bendras tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje.
 2. Taisyklės yra taikomos, kai Klientas bet kokiu būdu ar forma naudojasi Parduotuve, rengia Parduotuvės siūlomų prekių užsakymą, vykdo šių prekių apmokėjimą, pateikia asmeninius ar kitokius duomenis, skaito Parduotuvėje esančią informaciją, komentuoja bei vertina prekes ir neapsiribojant tik tuo (toliau viskas bendrai – Paslaugos).
 3. Taisyklės laikomos sutartimi, sudaroma tarp Kliento ir MB „Stiliaus industrija“ (toliau – Administratorius) (įmonės kodas 303404588, adresas -  Kaštonų g. 56, Giraitė, Kauno r., LT-54310).
 4. Klientas užsakymo sudarymo metu spausdamas mygtuką „Apmokėjimas“ patvirtina, kad įdėmiai perskaitė visas Taisykles, suprato jų turinį ir be jokių išlygų sutinka su visomis Taisyklėse išdėstytomis nuostatomis ir įsipareigoja jų laikytis. Jei Klientas nesutinka besąlygiškai ir neatšaukiamai prisiimti ir laikytis visų šiose Taisyklėse nustatytų įsipareigojimų, Klientas neturi teisės naudotis jokiomis Parduotuvės Paslaugomis.
 5. Parduotuvė atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Klientas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Parduotuvės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.
 6. Parduotuvė pasilieka teisę bet kuriuo metu Taisykles pakeisti. Klientui taikomos tos Taisyklės, kurios galioja pirkimo momentu

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymas

 1. Pirkėjas, išsirinkęs jam siūlomas prekes, suformuoja užsakymų krepšelį.
 2. Suformavęs prekių krepšelį Pirkėjas suveda būtinus duomenis užsakymo vykdymui (vardas, pavardė, telefonas, pristatymo adresas ir pan.).
 3. Sutartis laikoma sudaryta nuo to momento kai pirkėjas paspaudžia mygtuką "Patvirtinti užsakymą".
 4. Po užsakymo išsiuntimo Pirkėjas gauna patvirtinimą apie sutarties sudarymą.
 5. Nuo to momento, Klientas yra įpareigotas už užsakytas prekes atsiskaityti tuo metu nustatytomis kainomis ir šias prekes priimti.

Prekės ir kainos

 1. Kiekvienos prekės charakteristikos aprašomos prie atitinkamos prekės.
 2. Prekių viešas pateikimas neįpareigoja Administratoriaus parduoti prekes.
 3. Parduotuvė pasilieka teisę bet kuriuo momentu keisti prekių pasiūlą.
 4. Parduotuvė pasilieka teisę bet kuriuo momentu keisti prekių kainas.
 5. Parduotuvė neprisiima atsakomybės dėl netikslios ir (ar) neišsamios informacijos apie prekę. Jos spalva, forma ar kiti parametrai gali skirtis dėl naudojamo monitoriaus ypatybių ir (ar) nustatymų.
 6. Konkrečių prekių kainos nurodytos ties kiekvienos prekės aprašymu. Parduotuvė įsipareigoja prekes parduoti už užsakymo momentu galiojančias ir užsakymu patvirtintas kainas.
 7. Į prekės kainą yra įskaičiuotas pridėtinės vertės mokestis (PVM).
 8. Į prekės kainą nėra įskaičiuojamas pristatymo mokestis bei mokestis už atsiskaitymą grynaisiais kurjeriui. Pristatymo mokestis priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Apmokėjimas ir pristatymas

 1. Pirkėjas už užsakytas prekes įsipareigoja sumokėti per vieną darbo dieną, Pardavėjo pasiūlyta apmokėjimo forma. Jeigu Pirkėjas per nustatytą terminą už prekes nesumoka, laikoma, kad Pirkėjas atsisako vykdyti sutartį, todėl Pardavėjas turi teisę sustabdyti užsakymo vykdymą.
 2. Pardavėjas įsipareigoja pagal pirkimo - pardavimo sutartį išsiųsti Pirkėjo užsakytas prekes prie prekės nurodytais terminais. Po prekių išsiuntimo, prekės pristatomos Lietuvoje nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas, o į Europos sąjungos šalis per 5-12 darbo dienų.
 3. Administratorius užsakytų prekių siuntinį pradeda formuoti tik gavus pilną apmokėjimą už prekes.
 4. Apmokėjimas už prekes galimas tokiais būdais:
 5. Per el. bankininkystės mokėjimų sistemą;
 6. Bankiniu pavedimu į MB „Stiliaus industrija“ atsiskaitomąją sąskaita LT21 4010 0510 0216 1275, Luminor Bank AB, mokėjimo paskirtyje nurodant užsakymo numerį;
 7. Grynaisiais pinigais arba banko kortele kurjeriui prekių pristatymo metu arba paštomate prekių atsiėmimo metu už papildomą mokestį;
 8. Kredito ir debeto kortelėmis iš bet kurio pasaulio krašto. 
 9. Iš GlosStyle parduotuvės prekės išsiunčiamos skirtingais terminais: jei prekės yra mūsų sandėlyje, jos išsiunčiamos per 1-2 d.d. Jei prekių nėra mūsų sandėlyje, jos išsiunčiamos per 5-9 d.d. Šią informaciją rasite prie kiekvienos prekės. Prekės prisatymas galimas tokiais būdais:
 10. Pristatymas iki durų su DPD kurjerių tarnyba. Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos po užsakymo apmokėjimo ir prekių išsiuntimo. Pristatymas kurjeriu kainuoja 3.99 Eur (išimtis Kuršių Nerija. Jos gyventojai, prieš pateikdami užsakymą, pristatymo sąlygas turi suderinti su GlosStyle komanda). Kurjeris prekes pristatys nurodytu adresu. Prieš atvežant prekes, su Jumis bus susisiekta ir suderintos pristatymo detalės.
 11. Pristatymas Į DPD siuntų taškus/paštomatus. Pristatymo laikas: 1-3 darbo dienos po užsakymo apmokėjimo ir prekių išsiuntimo. Pristatymas į DPD siuntų taškus kainuoja 2,99 Eur (išimtis Kuršių Nerija. Jos gyventojai, prieš pateikdami užsakymą, pristatymo sąlygas turi suderinti su GlosStyle komanda). DPD siuntų taškai dirba ilgiau nei įprasta darbo diena, dažnai ir savaitgalį. Siuntos terminale saugomos 5 kalendorines dienas be papildomo mokesčio, tad prekes galėsite atsiimti Jums patogią dieną ir valandą. Siunta atiduodama tik gavėjui, nurodytam ant pakuotės, ir pateikus identifikavimo dokumentą. 
 12. Registruota pirmenybine siunta į Europos sąjungos šalis. Pristatymo laikas: 5-12 darbo dienų po užsakymo apmokėjimo ir prekių išsiuntimo. Pristatymas paštu į Europos sąjungos šalis papildomai kainuoja 9,6 Eur.
 13. Prekės pristatomos užsakymo duomenyse nurodytu adresu. Jei Klientas nurodo klaidingą prekių pristatymo adresą arba siuntos piktavališkai neatsiima, o už prekes turėjo atsiskaityti prekių pristatymo metu, jis privalės atlyginti prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidas. 
 14. Dėl Kliento kaltės arba nuo jo priklausančių aplinkybių, Kurjeris neturėjęs galimybių pristatyti prekes, papildomai derina Klientui tinkamą naują pristatymo laiką. Pakartotinis pristatymas atliekamas ne daugiau kaip du kartus. Kitu atveju, Klientui tris kartus nepriėmus prekių, prekės grąžinamos Administratoriui, o Klientas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl prekių nepristatymo laiku ir Administratorius visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, o klientui, jei šis piktavališkai siuntos atsiimti nenori, reikia atlyginti dėl prekių pristatymo ir grąžinimo atsiradusias išlaidas.
 15. Klientas pastebėjęs, jog prekės neatitinka užsakyme numatytų reikalavimų, įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Administratoriumi telefonu +370 673 26591. Administratorius įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Administratoriaus ar jo vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės. Administratoriui per protingą, su Klientu suderintą terminą, trūkumų nepašalinus, Klientas turi teisę savo teises ginti LR Civiliniame Kodekse numatyta tvarka.
   

Pirkėjo teisės ir pareigos

 1. Pirkėjas turi teisę pirkti parduotuvės nustatytomis sąlygomis ir tvarka.
 2. Pirkėjas įsipareigoja sumokėti sutartą kainą per taisyklėse nustatytą terminą ir priimti užsakytas prekes.
 3. Jei Pirkėjas nurodo netikslius duomenis ar netinkamą adresą, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti visas, dėl to atsiradusias Pardavėjo pristatymo ar kitas papildomas išlaidas.
 4. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su GlosStyle internetine parduotuve, pranešdamas Pardavėjui apie tai el. paštu ar telefonu.

 
Pardavėjo teisės ir pareigos

 1. Pardavėjas turi teisę vienašališkai koreguoti taisykles. Taikomos tos taisyklės, kurios galiojo užsakymo pateikimo momentu.
 2. Pardavėjas, jei to reikia, turi teisę gauti pirkėją identifikuojančią bei jo teisę sudaryti sutartį patvirtinančią informaciją.

Prekių grąžinimas

 1. Prekių grąžinimas ir keitimas atliekamas vadovaujantis Civilinio kodekso 6.228 straipsniu.
 2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti nuotolinės pirkimo - pardavimo sutarties per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos.
 3. Pagal LR įstatymus kosmetikos gaminiai nėra grąžinamos prekės. 
 4. Prekes grąžinti ar keisti galite per DPD paštomatus – paslaugos kaina 2.99€. Pristačius siuntą per DPD, gausite sms žinutę su kodu, kurį suvedę artimiausiame DPD paštomate, atsispausdinsite siuntos lipduką. Lipduką užklijuokite ant siuntos ir ją įdėkite į DPD paštomatą. Paštomate jums nieko mokėti nereikės! Grąžinimo paslaugos suma bus išskaičiuota iš grąžintinos pinigų sumos. Kartu su siunta įdėkite ir užpildytą grąžinimo prašymą, kurį rasite kartu su prekėmis.
 5. Prekes grąžinti ar keisti galite per Lietuvos paštą registruota siunta– kaina priklausys nuo siuntos svorio. Prekes siųskite adresu: MB „Stiliaus industrija“ (GlosStyle), Kaštonų g. 56 (kab. 4), Giraitė, Kauno r., LT-54310. Taip pat siuntėjui būtinai nurodykite mūsų tel. nr. 8673 26591. Jei prekes siųsite neregistruota siunta, parduotuvė neatsako už siuntos dingimą. Taip pat neregistruotos siuntos nėra įteikiamos nurodytu adresu, todėl parduotuvė neįsipareigoja vykti į Lietuvos pašto skyrius, kad atsiimti siuntą. Kartu su siunta įdėkite ir užpildytą grąžinimo prašymą, kurį rasite kartu su prekėmis.
 6. Sąskaitą galite rasti savo paskyroje "Užsakymų skiltyje".
 7. SVARBU. Grąžinimo išlaidos nėra grąžinamos.
 8. Pinigai grąžinami per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. 
 9. Prekė neturi būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta, nesutepta, nekvepianti jūsų kvepalais, pilnos komplektacijos ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos; Grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote, kuri ženklinta prekių kodais.
 10. Tais atvejais, kai prekės yra keičiamos, Administratorius įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršyja keičiamos prekės. Jei keitimo metu susidaro kainų skirtumas, Klientas privalo sumokėti Administratoriui tokį kainų skirtumą. Kainų skirtumas yra sumokamas pavedimu į nurodytą Administratoriaus banko sąskaitą arba kainų skirtumą, jei prekė keičiama į pigesnę, Administratorius perveda Klientui į nurodytą kliento banko sąskaitą.
 11. Pakeista prekė bus pristatoma nemokamai, išskyrus atvejus, kai prekės turi būti pristatomos į Europos sąjungos šalis (pristatymas papildomai kainuos 9,6 Eur). 
 12. Jeigu Klientui buvo parduota netinkamos kokybės prekė ir Administratorius su Klientu neaptarė jos trūkumų, Klientas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti: pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke; atitinkamai sumažinti prekės kainą; per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus; atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalino vartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas; vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.


  Privatumo politika
 1. Klientui užsakant prekes būtina užpildyti prekių užsakymo formą, kurioje pateikiami visi pristatymui reikalingi asmeniniai Kliento duomenys: vardas, pavardė, elektroninis paštas, adresas, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numeris, pristatymo būdas ir kiti prekės pristatymui būtini duomenys.
 2. Klientas patvirtina, kad suteikia Administratoriui teisę rinkti, kaupti, sisteminti, naudoti ir tvarkyti bet kokiu Lietuvos Respublikos teisės aktų neuždraustu būdu visus ir bet kuriuos asmens duomenis, kuriuos Klientas tiesiogiai ar netiesiogiai pateikia Administratoriui lankydamasis Parduotuvėje ir naudodamasis Paslaugomis, šiose Taisyklėse nustatytomis sąlygomis ir tvarka.
 3. Administratorius įsipareigoja informacijos apie Klientą neatskleisti tretiesiems asmenims, išskyrus Administratoriaus partnerius, teikiančius su Kliento užsakymo pateikimu ar vykdymu susijusias, paslaugas. Tretiesiems asmenims Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais atvejais.
 4. Užsiregistruodamas arba vykdydamas užsakymą Klientas patvirtina, jog yra pilnametis ir turi teisę pirkti Parduotuvėje.
 5. Užsiregistravęs Klientas įsipareigoja niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Taip pat baigęs darbą Klientas turi atsijungti nuo Parduotuvės sistemos, tam kad būtų tikras, jog niekas neprieis prie Kliento duomenų, ypač tais atvejais, kai Klientas naudojasi viešu kompiuteriu (pvz. universitete, interneto kavinėse ir pan.). Administratorius neprisiima bet kokios su tuo susijusios atsakomybės, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis arba baigęs darbą neatsijungia nuo Parduotuvės sistemos.
 6. Klientas patvirtina, jog žino, kad naršant Parduotuvėje, kompiuteryje, kuriuo Klientas naudojasi, bus išsaugomi „sausainukai“ (ang. „cookies“) . „Sausainukai“ – tai duomenys, perduodami iš Parduotuvės į Kliento kompiuterio kietąjį diską. „Sausainukų“, naudojamų Parduotuvėje, priėmimas nesuteikia Administratoriui prieigos prie Kliento asmeninės informacijos. Administratorius naudojasi „sausainukais“, kai reikia identifikuoti Kliento kompiuterį, o tai suteikia galimybę Administratoriui pasiūlyti geresnę Paslaugų kokybę. Daugelis naršyklių automatiškai priima „sausainukus“ pagal nustatymą, bet Klientas gali atsisakyti „sausainukų“ ar iš dalies juos apriboti, nustatydamas naršyklėje tam tikrus pasirinkimus. Tuo atveju, kai kurios Parduotuvės Paslaugos gali neveikti.
 7. Kliento asmeniniai duomenys bus saugomi ne mažiau nei 5 metus nuo jo paskutinio prisijungimo prie Parduotuvės naudojantis prisijungimo duomenimis.
 8. Administratorius turi teisę bet kada, be išankstinio įspėjimo apriboti arba sustabdyti Kliento galimybę naudotis Parduotuvės Paslaugomis. Taip pat turi teisę nutraukti Parduotuvės veiklą apie tai neinformavęs Kliento.
 9. Kliento asmens duomenys (el. pašto adresas) tiesioginės rinkodaros tikslu (naujienlaiškių siuntimui) gali būti naudojami tik gavus Jūsų sutikimą (sutikimo galite ir neduoti). Šį sutikimą Jūs duodate, įvesdamas savo el. pašto adresą į naujienlaiškio užsakymo formą arba užsakymo formoje pažymėdami, jog sutinkate gauti GlosStyle naujienlaiškius. Jūs visada turėsite galimybę šį sutikimą atšaukti, sekdami nurodymus naujienlaiškyje.

 

Baigiamosios nuostatos

 1. Visi nesutarimai kilę tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, sprendžiami derybų būdu. Šalims nepavykus susitarti, nesutarimai sprendžiami LR teisės aktų nustatyta tvarka.