Naujos prekės

Naujos prekės

GlosStyle internetinė parduotuvė veikia jau ne vienerius metus. Nuolat plečiame savo veiklą, tad šiandien galime Jums pasiūlyti itin platų drabužių asortimentą.

Drabužiai iš Vokietijos

Didžiąja mūsų asortimentą dalį sudaro aukštos kokybės Europos gamintojų drabužiai iš Vokietijos. Beveik visos mūsų kolekcijos yra su milžiniškomis net iki 60% nuolaidomis. Kodėl? Nes mūsų tikslas - pasiūlyti Jums kuo aukščiausios kokybės drabužius už puikią kainą. Kaip tai pavyksta? Bendradarbiaujame su puikiais partneriais iš Vokietijos. Abipusių pastangų dėka galime pasiūlyti savo klientams milžiniškas nuolaidas, bet su sąlyga, kad pristatymo palauksite, nes didžiosios prekių dalies išsiuntimo terminas 5-9 d.d. Bet juk laukti VERTA! Jūsų kantrybė padės sutaupyti!

Aukščiausio lygio aptarnavimas

Mūsų svarbiausias principas – aukščiausio lygio aptarnavimas. Kiekvienam klientui stengiamės skirti kuo didžiausią ir nuoširdžiausią dėmesį. Tad jei kyla abejonių kokį drabužio dydį ar modelį rinktis, jei norite pasiteirauti kada gausite užsakytą prekę ar turite bet kokį kitą klausimą, susisiekite su mumis bet kada! Džiaugiamės, kad mūsų pastangos vertinamos. Klientų atsiliepimus apie mus galite rasti nepriklausomoje internetinių parduotuvių vertinimo platformoje čia → ATSILIEPIMAI EVERTINK.LT SISTEMOJE