Naujos prekės

Naujos prekės

Iš GlosStyle parduotuvės prekės išsiunčiamos skirtingais terminais:

Jei prekės yra mūsų sandėlyje, jos išsiunčiamos per 1 d.d.

Jei prekių nėra mūsų sandėlyje, jos išsiunčiamos per 5-9 d.d.

Šią informaciją rasite prie kiekvienos prekės.

Dėl tikslaus pristatymo termino teiraukitės el. paštu info@glosstyle.com

Kai prekės išsiunčiamos, jos pristatomos Lietuvoje per 1-3 d.d.:

1. Pristatymas į DPD siuntų tašką / paštomatą.

Pristatymas į DPD siuntų taškus / paštomatus kainuoja 2,99 Eur (išimtis Kuršių Neriją. Jos gyventojai, prieš pateikdami užsakymą, pristatymo sąlygas turi suderinti su GlosStyle komanda). DPD siuntų taškai dirba ilgiau nei įprasta darbo diena, dažnai ir savaitgalį. Siuntos terminale saugomos 5 kalendorines dienas be papildomo mokesčio, tad prekes galėsite atsiimti Jums patogią dieną ir valandą. Siunta atiduodama tik gavėjui, nurodytam ant pakuotės, ir pateikus identifikavimo dokumentą. DPD siuntų taškų atsiėmimo žemėlapį galite rasti čia >>> DPD paštomatai <<<

2. Pristatymas iki durų su DPD kurjerių tarnyba.

Pristatymas kurjeriu kainuoja 3,99 Eur (išimtis Kuršių Neriją. Jos gyventojai, prieš pateikdami užsakymą, pristatymo sąlygas turi suderinti su GlosStyle komanda). Kurjeris prekes pristatys nurodytu adresu. Prieš atvežant prekes, su Jumis bus susisiekta ir suderintos pristatymo detalės. 

3. Pristatymas į DPD siuntų tašką / paštomatą, kai apmokėsite prekės atsiėmimo metu banko kortele paštomate.

Pristatymas į DPD siuntų taškus / paštomatus, kai apmokėsite banko kortele prekės atsiėmimo metu paštomate kainuoja 4,99 Eur (išimtis Kuršių Neriją. Jos gyventojai, prieš pateikdami užsakymą, pristatymo sąlygas turi suderinti su GlosStyle komanda). DPD siuntų taškai dirba ilgiau nei įprasta darbo diena, dažnai ir savaitgalį. Siuntos terminale saugomos 5 kalendorines dienas be papildomo mokesčio, tad prekes galėsite atsiimti Jums patogią dieną ir valandą. Siunta atiduodama tik gavėjui, nurodytam ant pakuotės, ir pateikus identifikavimo dokumentą. DPD siuntų taškų atsiėmimo žemėlapį galite rasti čia >>> DPD paštomatai <<<

SVARBU! Jei siuntos nepriimsite ir užsakymą atšauksite, kai parduotuvė jau bus siuntą išsiuntusi ir kurjerių tarnybai apmokėjusi už paslaugas, privalėsite padengti siuntos pristatymo ir grąžinimo išlaidas.

4. Pristatymas iki durų su DPD kurjerių tarnyba, kai apmokėsite prekės pristatymo metu grynaisiais arba banko kortele.

Pristatymas kurjeriu, kai apmokėsite prekės pristatymo metu grynaisiais arba banko kortele kainuoja 5,99 Eur (išimtis Kuršių Neriją. Jos gyventojai, prieš pateikdami užsakymą, pristatymo sąlygas turi suderinti su GlosStyle komanda). Kurjeris prekes pristatys nurodytu adresu. Prieš atvežant prekes, su Jumis bus susisiekta ir suderintos pristatymo detalės. 

SVARBU! Jei siuntos nepriimsite ir užsakymą atšauksite, kai parduotuvė jau bus siuntą išsiuntusi ir kurjerių tarnybai apmokėjusi už paslaugas, privalėsite padengti siuntos pristatymo ir grąžinimo išlaidas.

5. Registruota pirmenybine siunta į Europos sąjungos šalis.

Pristatymo laikas: 5-12 darbo dienų po užsakymo apmokėjimo ir prekių išsiuntimo. Pristatymas paštu į Europos sąjungos šalis papildomai kainuoja 9,6 Eur.