Naujos prekės

Naujos prekės

Kokį paltą pasirinkti?

Data: Komentarai: 0 Paspaudimai: 5623

Kokios spalvos ir silueto paltą rinktis 2020/2021 rudens/žiemos sezonu?

Šį rudenį vyrauja neutralūs ir rudi žemės atspalviai: bronzanto rusva, degintų plytų, tamsus ir šiltas henna dažų atspalvis, karamelė, tamsinta smėlio rusva ir alyvuogių žalia, kupranugario kailio atspalvis. 

Šviesių atspalvių paletėje dominuoja sviesto, rausvesni persikų atspalviai, cemento pilka, pastelinė rausva.

Tamsių spalvų gretose išvysite juodą, šlapio asfalto pilką, kelis tamsiai mėlynos atspalvius.

Galvojant apie audinių raštus - prisiminkite rudeniškus languotus audinius, madingi tradicinių persiškų kilimų raštai, minimalistiniai siauri dryžiai ir leopardų dėmės.

1. Platūs siluetai.

Jeigu ketinate įsigyti itin šiltą ir jaukų plataus silueto paltą, ieškokite pliušinių, dirbtinio kailio ir neutralių žemės atspalvių.

2. Apsiaustai

Viena rudens naujovių – pelerinos ir apsiaustai, nuo elegantiškų iki kasdienių, puošnių, vakarinio stiliaus ar net plačių skarų. 

3. Klasika

Klasikinis paltas – labai universalus, jis derės ne tik prie dalykinio, bet ir laisvalaikio stiliaus. Bus madingas ne vienerius metus, tačiau pirmenybę teikite griežtesniems klasikiniams siluetams ir kokybei. 

4. Dirbtinis kailis

Natūralus kailis traukiasi iš mados tendencijų, vis daugiau dizainerių renkasi kitas kailio alternatyvas - minkštą pliušinį audinį ar dirbtinį kailį. Madingi ne tik vienspalviai kailiniai, bet ir marginti raštais. 

5. Oda

Šį rudens ir žiemos sezoną odos tendencija labai labai populiari – nuo paltų, lietpalčių, kostiumų, marškinių ir suknelių iki avalynės, rankinių ir kitų aksesuarų.

Komentarai

Palikite savo komentarą