Naujos prekės

Naujos prekės

Tinklaraščio kategorijos

Tinklaraščio kategorijos

Penkios priežastys, kodėl verta išsinuomoti proginę suknelę

Data: Komentarai: 0 Paspaudimai: 11546

Vestuvės, krikštynos, jubiliejus, Kalėdų ar Naujųjų metų vakarėlis ir dar daug kitų progų, kada gavusios kvietimą pirmiausiai pagalvojame: „Ir vėl neturiu ką rengtis...Man reikia suknelės!”. Tuomet apkeliaujame visas įmanomas parduotuves, vargais negalais kažką išsirenkame, pasipuošiame tą ypatingą vakarą ir...daugiau niekada jos neapsivelkame. O gavusios kvietimą į kitą renginį, vėl perkame naują. Bet galime ir nepirkti. Galime išsinuomoti. Štai 5 priežastys, kodėl verta suknelę išsinuomoti, o ne pirkti:

1. Sutaupysite pinigų. Vos tik gavusios kvietimą į šventę, iškart pradedame skaičiuoti, kiek daug pinigų turėsime išleisti: suknelė, bateliai, makiažas, šukuosena, dovana ir t. t. Sutaupyti atrodo nelabai yra kur - pasigražinti juk norime, be dovanos irgi neisime, o tinkamos suknelės dažniausiai neturime, nes juk antrą kartą tai jau mes, moterys, tikrai tos pačios suknelės vilktis nenorime. "Man reikia naujos suknelės", - sakome. O šventinės suknelės (gerai, dar jei išvis pavyksta tokią rasti) kainuoja tikrai nemažai. Bet sutaupyti tikrai galite, jei suknelės nepirksite, o ją išsinuomosite! Kam pirkti suknelę vienam vakarui ir išleisti daug pinigų, jei galite sumokėti tik mažą suknelės kainos dalį? O juk atrodysite lygiai taip pat žavingai ir elegantiškai.

2. Sutaupysite laiko.  Kol pagaliau surandame mums tinkančią suknelę, apeiname keliolika ar gal net keliasdešimt parduotuvių ir išnaršome visą internetą. Dažnai tam sugaištame net ne vieną dieną, o kelias savaites ar mėnesius. Gerai, jei esate liekna, gazelės figūrą turinti manekenė, kuriai visos suknelės atrodo tobulai. Bet jei turite moterišką, išraiškingą ir kiek išrankesnį kūno sudėjimą, jei dar amžių nusakantys skaičiai nebetelpa į 20-25 metų kategoriją, tai tikriausiai būsite ta, kuriai suknelės gali tekti paieškoti tą minėtą ilgesnį laiko tarpą ir apeiti tą didesnį skaičių parduotuvių. Bet galite rinktis lengvesnį kelią – suknelę išsirinkti vienoje vietoje per vieną dieną.  Mūsų studijoje rasite daugiau nei 100 proginių suknelių nuo 34 iki 52 dydžio, nuo pačios kukliausios iki ilgos prabangios suknelės, tiek vestuvių šventei, tiek vakarėliui ar fotosesijai. 

3. Daugiau erdvės spintoje. Jau aptarėme, kad dažnai mes, moterys, tos pačios suknelės antrą kartą nesivelkame. Na, nebent pirmą kartą ją vilkomės į darbo vakarėlį, o antrą - į vyro giminaičio vestuves ir esame tikros, kad mūsų neduokdie nepamatys su ta pačia suknelę antrą kartą (nors čia negalime būti tikros, gali pasirodyti, kad jūsų vyro antros eilės pusseserė yra jūsų kolegė). Trumpai tariant, tas šventines sukneles mes kolekcionuojame savo spintose ir su kiekvienu kvietimu į šventę vis pildome savo kolekciją. Ir taip iki tol, kol kolekcija nebetelpa į spintą (reta iš mūsų turime kambario dydžio drabužines). Tada tas sukneles bandome parduoti per vinted (daug vargo)o jei nepavyksta - padovanojame labdarai. Tad išeitis ir vėl yra. Kam užgrūsti spintą vieno vakaro suknelėmis? Išsinuomokite ir jūsų spinta jums padėkos.

4. Tausosite planetą. Ši priežastis turi globalią prasmę, gal kiek neapčiuopiamą čia ir dabar, tačiau kas jei ne kiekvienas iš mūsų pakeis pasaulį ir prisidės prie to, kad ateities kartoms gyventi žemėje būtų gera? Ar žinojote, kad tekstilės atliekų kiekis pasaulyje sudaro 92 mln. tonų, o Lietuvoje 57 tūkst. tonų per metus? Nepirkdama daikto vienam kartui, jūs tikrai prisidėsite prie šio skaičiaus mažėjimo.

5. Išvengsite galvos skausmo. Gavote kvietimą į vestuves, o jūs neturite tinkamos suknelės? Einate į krikštynas, o jūsų spintoje apsigyvenusi juoda spalva? Priaugote svorio ir nebeturite jūsų figūrai tinkamos suknelės? O gal atvirškčiai – sulieknėjote ir visos suknelės tapo per didelės? O gal esate pakviesta į vakarėlį, kurio vakaro spalva raudona ir jums būtinai reikia raudonos suknelės? Į visas šias problemas jums atsakome: „Nebesukite galvos!”. Užsukite pas mus į svečius Kaštonų g. 56, Giraitėje, Kaune ir mes padėsime išsirinkti jums tobulai tinkančią suknelę! O jei esate iš kito miesto, visada galite išsinuomoti internetu >>>  Sukneliu-nuoma

 

Komentarai

Palikite savo komentarą