Naujos prekės

Naujos prekės

Tinklaraščio kategorijos

Tinklaraščio kategorijos

Natūrali kosmetika DI‘AMOND by GlosStyle

Data: Komentarai: 0 Paspaudimai: 4216

Naujiena - natūrali kosmetika DI‘AMOND by GlosStyle

Aštuonerius metus buvome elektroninė moteriškų drabužių parduotuvė. Ilgą laiką svarstėme, kuo papildyti mūsų asortimentą, norėjome savo klientėms pasiūlyti kažką naujo, moteriško ir iš širdies. Norėjome pasirūpinti ne tik klienčių išoriniu grožiu, bet ir vidiniu. Taip gimė idėja sukurti savo (GlosStyle) prekės ženklo natūralią kosmetiką.  

Nuo pavadinimo ir logotipo idėjos generavimo, pakuotės dizaino iki produktų testavimo – viską darėme pačios, nes norėjome, kad tai būtų mūsų nuo A iki Z.

Kaip gimė pavadinimas DI‘AMOND

Visų pirma, norėjome, kad pavadinimas atspindėtų moteriškumą, eleganciją, grožį.

Visų antra, esame sesės, Daiva ir Inga, ir kadangi ši kosmetika yra mūsų „kūdikis“, norėjome, kad pavadinime atsispindėtų mūsų vardų pirmosios raidėa D ir I. Ir po ilgų galvojimų gimė tiesiog tooobulas subtilaus skambesio pavadinimas – DI‘AMOND (ang. diamond – deimantas).

Apie paieškas ir kodėl pasirinkome būtent šią kosmetiką

Lygiai taip, kaip rūpinamės savo sveikata, galvojame, ką valgome, taip pat atsakingai reikia rinktis ir ką tepame ant savo odos. Todėl nuo pat pradžių žinojome, kad mūsų kosmetika turi būti natūrali, saugi sveikatai, draugiška odai ir aplinkai. Sudėtyje negali būti jokių dirbtinių kvapiklių, dažiklių, parabenų ar sulfatų, o pakuotės turi būti perdirbamos.

Po ilgų paieškų galiausiai atradome laboratoriją Latvijoje, kuri kuria tai, ko mes ieškome. Ir tai patvirtina Ecocert sertifikatas.

Visi DI‘AMOND produktai yra sertifikuoti pagal Ecocert Greenlife S.A.S. tarptautinį COSMOS standartą. Ką jis garantuoja:

  • aplinkai nekenksmingus gamybos ir perdirbimo procesus, tausojančius žmonių sveikatą;

  • atsakingą gamtos išteklių naudojimą;

  • kad nėra naftos chemijos ingredientų (išskyrus leistinus konservantus): parabenų, fenoksietanolio, kvepalų ir sintetinių dažiklių;

  • kad produktų sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO);

  • kad pakuotės yra perdirbamos.

Šis sertifikatas taip pat patvirtina, kad produktų sudėtyje yra ne mažiau nei 95% natūralios kilmės ingredientų.

Aplinkai draugiškos ir didelės talpos pakuotės

Visi DI‘AMOND produktai yra supakuoti į perdirbamas pakuotes.

Kitas svarbus aspektas, kurį norime paminėti, tai didelės pakuotės! Kūno ir plaukų priežiūros priemonių pakuotės yra net 290-300 ml talpos, o tai reiškia, kad produktų užtenka išties ilgam. Veido priežiūros priemonių pakuočių talpos taip pat yra didesnės nei mes esame įpratę. Pavyzdžiui, veido prausikliai ir tonikai yra 200 ml talpos, kai tuo tarpu įprastai šie produktai būna 100-125 ml. Į tai svarbu atsižvelgti, jei lyginate mūsų produktų kainas su kitų kosmetikos prekių ženklų produktais.

Išbandyta mūsų pačių

Kai atradome šią kosmetiką, pirmiausiai didžiąją dalį produktų išbandėme pačios. Be galo patiko veido priežiūros linija, abi turime mišrią odą, tad atsirinkti tinkamus produktus visada buvo iššūkis, tačiau šiomis priemonėmis likome labai sužavėtos. Lengvos tekstūros, švelnūs ir natūralūs kvapai, o svarbiausia veido oda lieka gaivi ir neapsunkinta.

Mūsų TOP produktai (nuoširdžiai patinka visos priemonės, bet šias ypač rekomenduojame):

Veido prausiklis normaliai, mišriai ir riebiai odai. Tobulai nuplauna veido ir akių makiažą, garantuotas švarios odos pojūtis, jokio odos tempimo. Kadangi turime mišrią odą, tad čia mūsų favoritas. Tačiau klientės, kurios išbandė prausiklį-pienelį normaliai, sausai ir brandžiai odai taip pat liko be galo patenkintos.

CBD busteris. Šis produktas tinka visų tipų odai ir mes jį vadiname WOW! Efektą tiesiog sunku nupasakoti, atsikėlus ryte veido oda žvilga kaip nupoliruota. Vos nuo kelių lašų oda pasidaro minkšta ir glotni.

Drėkinamasis rankų kremas. Jis kiek riebesnis, tačiau puikiai susigeria ir rankos lieka minkštos ir švelnios daug ilgiau nei pasitepus bet kokiu kitu rankų kremu. Žiemą jį tiesiog privaloma turėti!

Būkite gražios, mylėkite save ir rūpinkitės savo oda,

D. ir I.

Komentarai

Palikite savo komentarą